Netanyahu, yolsuzluk girdabında

0
41

Gayri meşru Siyonist rejimin Başbakanı henüz 1000, 2000 ve 3000 yolsuzluk davalarında kurtulamamışken Aniden mahkemede yeni bir dava ortaya çıktı ; dava 4000

Bu dosyadaki isimler önceki iki dosyadaki tüm kişilerin adları ile aynı Ve bu dava özellikle Netanyahu’nun “Bezeq medya şirketin sahibi ve bazı haber siteleriyle olan ilişkisi ile ele alıyor.
Bu davada ilginç olan, şey yalnızca Netanyahu’nun rüşvet alması, görevini kötüye kullaması ve Bazı yöneticilerle birlikte yaptığı komploları bitmiyor, Dava ayrıca eşi Sara’yı da içeriyor. Bu dava da resmi belgelerin sahtesini hazırlamak, hükümet organlarını kötüye kullanmak ve bir hakime rüşvet teklif etmekle suçlanıyor.

Bu arada Netanyahu, Tramp’ın ABD elçiliğini ömüzdeki sene Kudüs’e taşıma önerisini hoş karşılayarak hakkında çıkan yolsuzluk iddalarında dikkatleri dağıtmaya çalışıyor.

Dördüncü iktidar kolu veya medya, gerçekleri açığa vurmak ve yolsuzluğa son vermek için daima önemli bir rol oynamıştır. Tayland, Filipinler, Endonezya, İtalya, Lübnan, Fransa vb. Ülkelerdeki olaylarda olduğu gibi medya birçok güç sahibinin devrilmesinde büyük rol oynamıştır.

Ne yazık ki, Arap medyası sadece “Kralın, Yüce Lider, Prensin rütbesini kabul etti…” başlığı ile oyalanıyor ve İşgal Altındaki Filistin Topraklarındaki yolsuzluk olaylarına atıfta bulunma zahmetine bile girmiyor. Belki de bu Arap medyasına göre Filistin işgal altındaki bir Arap devleti değildir. Dolayısıyla, bu olaylar Arap tribünündekiler için önemli değildir.

Belki de bazıları Siyonist rejimin başka bir kıta üzerinde olduğunu ve başkalarının maceralarının merak edilmemesi gerektiğini düşünmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

+ 27 = 28