Netanyahu, Moskova’da Putin ile bir araya geldi

0
47
Siyonist rejimin başbakanlık ofisi Benjamin Netanyahu’nun Rusya’nın Cumhurbaşkanı ile Moskova’daki toplantı yapıtığını açıkladı.
Siyonist rejimin başbakanlık ofisi, İsrail Başbakanı Benjamin Netanyahu, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile Pazartesi günü bir araya geldiğini açıkladı.
Rapora göre, Netanyahu ve Putin’in ziyareti Moskova Yahudi Müzesi’nde gerçekleşti.
Siyonist başbakanlık ofisi iki taraf arasındaki görüşmelerin başladığını ve Netanyahu ile Putin’in kısa bir konuşması olduğunu açıkladı.

Siyonis rejim’in gazetesi Haaretz, Siyonist rejimin başbakanı Neten Yahu il Rusyanın Cumhurbaşkanı Putin’in Moskovada yaptığı görüşmede İran’ın Suriye’deki askeri gücünün tesbiti, ve ABD başkanı Donald Tramp’ın nükleer anlaşma reformu için Avrupa ülkelerine yaptığı baskı görüşmenin ana konularındandı dedi.
Kremlin basın bürosu, Netanyahu ve Putin’in “ticaret, ekonomi ve kültür alanlarında İsrail ve Rusya arasındaki işbirliğinin artırılması ile ilgili konuları tartışmak ve Ayrıca Orta Doğu ve Suriye’deki durum da dahil olmak üzere bölgesel ve uluslararası konuları istişare etmek için bir araya geldiklerini bildirdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

+ 68 = 71