İsrail’in Suriye’ye saldırılara devam etmek için ısrarı

0
20
Siyonist Rejimi savaş bakanı Suriye sınırında yaptığı saldırılar hakkında şunları belirtti: ‘’ İsrail vatandaşlarının güvenliğini sağlamak amacıyla Suriye’ye karşı müdahelemize devam edeceğiz.’’

Filistin el yevm haber ajansının haberine göre, Avigdor liberman pazartesi günü siyonist rejim parlamentosu güvenlik ve dışişler komitesi oturumunda, Suriye güçleri işgal bölgesini vurdu gibi yanlış iddiasıyla şunları söyledi: ‘’ bu ayaklanmaları önlemek için Suriye ordusuna hava ve karadan vurmaya devam edeceğiz.’’

Siyonist rejimi savaş bakanı şu iddialarda bulundu: ‘’ Siyonist rejimi üç gün art arda Kenitra eyaletindeki Suriye ordusunu füzelerle havadan ve karadan hedef aldı. Bu saldırıdan ordudan ve vatandaşlardan ölen ve yarananlar oldu.
Siyonist Rejimi cumartesi ve Pazar günü de Suriye tarafından işgal altındaki Filistin toprakları vuruldu bahanesiyle Kenitra eyaletindeki Suriye ordusuna saldırdı.

Bu saldırılar, diğer nasra cephesi teröristleri ve Kenitra eyaletine bağlı Baas Şehri etrafındaki teröristler ile Suriye ordusu arasında şiddetli çatışmalar devam ederken gerçekleştirildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

95 − = 91