Hamas: İşgalci Büyük Dönüş Yürüyüşleri karşısında şoke oldu

0
37

Hamas Siyonist işgal rejiminin Büyük Dönüş Yürüyüşü için aldığı tedbirlerin bu rejimin yürüyüş karşısında yaşadığı şok halini yansıttığını ifade etti.

Hamas Siyonist işgal rejiminin Büyük Dönüş Yürüyüşü için aldığı tedbirlerin bu rejimin yürüyüş karşısında yaşadığı şok halini yansıttığını söyledi.

Hamas sözcüsü Fevzi Burhum yaptığı basın açıklamasında, “Siyonist işgal rejimi istihbaratının Büyük Dönüş Yürüyüşü aktivistlerinin hesabına girip yalan ve yanıltıcı açıklamalar yayınlaması bu rejimin yaşadığı travmayı yansıtıyor” ifadelerinde bulundu.

Burhum açıklamasında, Filistin halkının Büyük Dönüş Yürüyüşüne bu kadar ilgi göstermesinin hakkını alma konusundaki ısrarını yansıttığını söyledi.

Filistin halkı bugün sabah saatlerinden itibaren, işgal rejiminin tehditlerine rağmen dün Gazze sınırındaki beş noktada hazırlanan çadırlara akın ederek, çıkarıldığı yurduna dönüş umudunu bir kez daha yineledi.

Göstericilere ateşli silahlar ve göz yaşartıcı bombalarla saldıran işgal güçleri 7 kişiyi şehit etti 1110’dan fazla kişiyi de yaraladı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

29 + = 32